Biuro do wynajęcia, 19,00 m², oferta nr 3074/3098/OLW
1 178 zł
62 zł /m²
Rata 6 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Biuro z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.
Warszawa, Praga Południe

Cena za m²:
62 zł
Powierzchnia:
19,00 m²
Piętro:
4 piętro
Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zapytaj o ofertę
Znajdź nieruchomość za granicą