Logo

Biuro do wynajęcia, 21,30 m², oferta nr 4031/3098/OLW

1 445 zł

68 zł /m²

Rata 7 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Biuro z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Praga Południe

Biuro 21,30 m², oferta nr , 4031/3098/OLW, Warszawa, Praga Południe, Praga Południe
4031/3098/OLW - zdjęcie nr 0
4031/3098/OLW - zdjęcie nr 2
4031/3098/OLW - zdjęcie nr 3
Galeria

Cena za m²:

68 zł

Powierzchnia:

21,30 m²

Piętro:

4 piętro

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą