Logo

Biuro do wynajęcia, 30,00 m², oferta nr 205/17808/OLW

4 280 zł

143 zł /m²

Rata 20 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Biuro z oferty IWG PLC

Warszawa, Ochota, Aleje Jerozolimskie

Biuro 30,00 m², oferta nr , 205/17808/OLW, Warszawa, Ochota, Ochota, Aleje Jerozolimskie
Galeria
Mapa

Cena za m²:

143 zł

Powierzchnia:

30,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą