Logo

Biuro do wynajęcia, 15,00 m², oferta nr 63/17808/OLW

2 180 zł

145 zł /m²

Rata 10 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Biuro z oferty IWG PLC

Warszawa, Ochota, Grójecka

Biuro 15,00 m², oferta nr , 63/17808/OLW, Warszawa, Ochota, Ochota, Grójecka
Galeria
Mapa

Cena za m²:

145 zł

Powierzchnia:

15,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą