Logo

Biuro do wynajęcia, 39,00 m², oferta nr 3650/3098/OLW

2 571 zł

66 zł /m²

Rata 12 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Biuro z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Mokotów

Biuro 39,00 m², oferta nr , 3650/3098/OLW, Warszawa, Mokotów, Mokotów
3650/3098/OLW - zdjęcie nr 0
3650/3098/OLW - zdjęcie nr 1
3650/3098/OLW - zdjęcie nr 2
Galeria

Cena za m²:

66 zł

Powierzchnia:

39,00 m²

Piętro:

2 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą