Logo

Biuro do wynajęcia, 59,87 m², oferta nr 3414/3098/OLW

3 947 zł

66 zł /m²

Rata 18 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Biuro z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Mokotów

Biuro 59,87 m², oferta nr , 3414/3098/OLW, Warszawa, Mokotów, Mokotów
3414/3098/OLW - zdjęcie nr 0
3414/3098/OLW - zdjęcie nr 1
Galeria

Cena za m²:

66 zł

Powierzchnia:

59,87 m²

Piętro:

2 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą