Logo

Biuro do wynajęcia, 15,50 m², oferta nr 3314/3098/OLW

915 zł

59 zł /m²

Rata 4 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Biuro z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Mokotów

Biuro 15,50 m², oferta nr , 3314/3098/OLW, Warszawa, Mokotów, Mokotów
3314/3098/OLW - zdjęcie nr 0
3314/3098/OLW - zdjęcie nr 1
3314/3098/OLW - zdjęcie nr 2
3314/3098/OLW - zdjęcie nr 3
3314/3098/OLW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja biura 15.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

59 zł

Powierzchnia:

15,50 m²

Piętro:

2 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą