Logo

Biuro do wynajęcia, 106,00 m², oferta nr 3037/3098/OLW

5 512 zł

52 zł /m²

Rata 26 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Biuro z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Mokotów

Biuro 106,00 m², oferta nr , 3037/3098/OLW, Warszawa, Mokotów, Mokotów
Galeria

Cena za m²:

52 zł

Powierzchnia:

106,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą