Logo

Biuro na sprzedaż, 354,00 m², oferta nr 1366/3098/OLS

7 300 000 zł

20 621 zł /m²

Rata 34 155 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Biuro z oferty 4 ŚCIANY sp. z o.o.

Warszawa, Mokotów

Biuro 354,00 m², oferta nr , 1366/3098/OLS, Warszawa, Mokotów, Mokotów
1366/3098/OLS - zdjęcie nr 0
1366/3098/OLS - zdjęcie nr 1
1366/3098/OLS - zdjęcie nr 2
1366/3098/OLS - zdjęcie nr 3
1366/3098/OLS - zdjęcie nr 4
1366/3098/OLS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

20 621 zł

Powierzchnia:

354,00 m²

Piętro:

3 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą