Logo

Biuro do wynajęcia, 8,00 m², oferta nr 147/17808/OLW

2 090 zł

261 zł /m²

Rata 10 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Biuro z oferty IWG PLC

Warszawa, Mokotów, Domaniewska

Biuro 8,00 m², oferta nr , 147/17808/OLW, Warszawa, Mokotów, Mokotów, Domaniewska
147/17808/OLW - zdjęcie nr 0
147/17808/OLW - zdjęcie nr 3
Lokalizacja biura 8 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

261 zł

Powierzchnia:

8,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą