Logo

Biuro na sprzedaż, 6 360,00 m², oferta nr 216/4112/OOS

4 950 000 zł

778 zł /m²

Rata 23 160 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Wałbrzych

Biuro 6 360,00 m², oferta nr , 216/4112/OOS, Wałbrzych
216/4112/OOS - zdjęcie nr 0
216/4112/OOS - zdjęcie nr 1
216/4112/OOS - zdjęcie nr 2
216/4112/OOS - zdjęcie nr 3
216/4112/OOS - zdjęcie nr 4
216/4112/OOS - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

778 zł

Powierzchnia:

6 360,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą