Logo

Biuro na sprzedaż, 1 833,00 m², oferta nr CPI-BS-1590

1 800 000 zł

982 zł /m²

Rata 8 422 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Biuro z oferty Capital Invest

Sierpc

Biuro 1 833,00 m², oferta nr , CPI-BS-1590, Sierpc
CPI-BS-1590 - zdjęcie nr 0
CPI-BS-1590 - zdjęcie nr 1
Galeria

Cena za m²:

982 zł

Powierzchnia:

1 833,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą