Logo

Biuro do wynajęcia, 75,56 m², oferta nr 70/18541/OLW

6 045 zł

80 zł /m²

Rata 28 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Biuro z oferty Kodus Edyta Maternowska

Rzeszów, Fryderyka Szopena

Biuro 75,56 m², oferta nr , 70/18541/OLW, Rzeszów, Fryderyka Szopena
70/18541/OLW - zdjęcie nr 0
70/18541/OLW - zdjęcie nr 1
70/18541/OLW - zdjęcie nr 2
70/18541/OLW - zdjęcie nr 3
70/18541/OLW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja biura 75.56 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

80 zł

Powierzchnia:

75,56 m²

Piętro:

4 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą