Logo

Biuro na sprzedaż, 26 743,00 m², oferta nr CPI-LS-1534-2

11 000 000 zł

411 zł /m²

Rata 51 466 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Biuro z oferty Capital Invest

Oświęcim

Brak zdjęcia

Cena za m²:

411 zł

Powierzchnia:

26 743,00 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą