Logo

Biuro na sprzedaż, 371,70 m², oferta nr NUME103

900 000 zł

2 421 zł /m²

Rata 4 211 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Biuro z oferty Metrohouse

Olsztynek

Biuro 371,70 m², oferta nr , NUME103, Olsztynek
NUME103 - zdjęcie nr 0
NUME103 - zdjęcie nr 1
NUME103 - zdjęcie nr 2
NUME103 - zdjęcie nr 3
NUME103 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja biura 371.7 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

2 421 zł

Powierzchnia:

371,70 m²

Piętro:

parter

Data aktualizacji: 2024-08-30

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą