Logo

Biuro na sprzedaż, 1 152,00 m², oferta nr CPI-BS-1629-1

820 000 zł

712 zł /m²

Rata 3 837 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Biuro z oferty Capital Invest

Lubsko

Biuro 1 152,00 m², oferta nr , CPI-BS-1629-1, Lubsko
Galeria

Cena za m²:

712 zł

Powierzchnia:

1 152,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą