Logo

Biuro na sprzedaż, 1 494,00 m², oferta nr T06069

1 400 000 zł

937 zł /m²

Rata 6 550 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Biuro z oferty Orange

Legionowo, ul. Jagiellońska

Biuro 1 494,00 m², oferta nr , T06069, Legionowo, ul. Jagiellońska
T06069 - zdjęcie nr 0
T06069 - zdjęcie nr 1
T06069 - zdjęcie nr 2
T06069 - zdjęcie nr 3
T06069 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja biura 1494 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

937 zł

Powierzchnia:

1 494,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą