Logo

Biuro do wynajęcia, 361,91 m², oferta nr 9949/2089/OLW

21 150 zł

58 zł /m²

Rata 99 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Biuro z oferty homfi

Kraków, Stare Miasto, rynek Główny

Biuro 361,91 m², oferta nr , 9949/2089/OLW, Kraków, Stare Miasto, Stare Miasto, rynek Główny
9949/2089/OLW - zdjęcie nr 0
9949/2089/OLW - zdjęcie nr 1
9949/2089/OLW - zdjęcie nr 2
9949/2089/OLW - zdjęcie nr 3
9949/2089/OLW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja biura 361.91 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

58 zł

Powierzchnia:

361,91 m²

Piętro:

2 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą