Logo

Biuro na sprzedaż, 27,00 m², oferta nr 18/17662/OLS

349 000 zł

12 926 zł /m²

Rata 1 633 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Biuro z oferty Prime Nest

Kraków, Prądnik Czerwony, Ułanów

Biuro 27,00 m², oferta nr , 18/17662/OLS, Kraków, Prądnik Czerwony, Ułanów
18/17662/OLS - zdjęcie nr 0
18/17662/OLS - zdjęcie nr 1
18/17662/OLS - zdjęcie nr 2
18/17662/OLS - zdjęcie nr 3
18/17662/OLS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja biura 27 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

12 926 zł

Powierzchnia:

27,00 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą