Logo

Biuro na sprzedaż, 164,00 m², oferta nr 16/17662/OLS

905 000 zł

5 518 zł /m²

Rata 4 234 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Biuro z oferty Prime Nest

Kraków, Prądnik Biały, Ludwika Solskiego

Biuro 164,00 m², oferta nr , 16/17662/OLS, Kraków, Prądnik Biały, Ludwika Solskiego
16/17662/OLS - zdjęcie nr 0
16/17662/OLS - zdjęcie nr 1
16/17662/OLS - zdjęcie nr 2
16/17662/OLS - zdjęcie nr 3
16/17662/OLS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja biura 164 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

5 518 zł

Powierzchnia:

164,00 m²

Piętro:

3 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą