Logo

Biuro do wynajęcia, 45,00 m², oferta nr 158/17808/OLW

10 450 zł

232 zł /m²

Rata 49 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Biuro z oferty IWG PLC

Kraków, Mistrzejowice, Nowa Huta, al. Pokoju

Biuro 45,00 m², oferta nr , 158/17808/OLW, Kraków, Mistrzejowice, Nowa Huta, al. Pokoju
158/17808/OLW - zdjęcie nr 0
158/17808/OLW - zdjęcie nr 1
158/17808/OLW - zdjęcie nr 2
158/17808/OLW - zdjęcie nr 3
158/17808/OLW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja biura 45 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

232 zł

Powierzchnia:

45,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą