Logo

Biuro do wynajęcia, 15,00 m², oferta nr 156/17808/OLW

3 470 zł

231 zł /m²

Rata 16 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Biuro z oferty IWG PLC

Kraków, Mistrzejowice, Nowa Huta, al. Pokoju

Biuro 15,00 m², oferta nr , 156/17808/OLW, Kraków, Mistrzejowice, Nowa Huta, al. Pokoju
156/17808/OLW - zdjęcie nr 0
156/17808/OLW - zdjęcie nr 1
156/17808/OLW - zdjęcie nr 2
156/17808/OLW - zdjęcie nr 3
156/17808/OLW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja biura 15 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

231 zł

Powierzchnia:

15,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą