Logo

Biuro do wynajęcia, 331,50 m², oferta nr 10250/2089/OLW

25 000 zł

75 zł /m²

Rata 117 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Biuro z oferty homfi

Kraków, Grzegórzki, Hetmana Żółkiewskiego

Biuro 331,50 m², oferta nr , 10250/2089/OLW, Kraków, Grzegórzki, Hetmana Żółkiewskiego
10250/2089/OLW - zdjęcie nr 0
10250/2089/OLW - zdjęcie nr 1
10250/2089/OLW - zdjęcie nr 2
10250/2089/OLW - zdjęcie nr 3
10250/2089/OLW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja biura 331.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

75 zł

Powierzchnia:

331,50 m²

Piętro:

parter

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą