Logo

Biuro do wynajęcia, 30,00 m², oferta nr 165/17808/OLW

4 160 zł

139 zł /m²

Rata 19 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Biuro z oferty IWG PLC

Kraków, Grzegórzki, Stefana Rogozińskiego

Biuro 30,00 m², oferta nr , 165/17808/OLW, Kraków, Grzegórzki, Stefana Rogozińskiego
165/17808/OLW - zdjęcie nr 0
165/17808/OLW - zdjęcie nr 1
165/17808/OLW - zdjęcie nr 2
165/17808/OLW - zdjęcie nr 3
165/17808/OLW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja biura 30 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

139 zł

Powierzchnia:

30,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą