Logo

Biuro do wynajęcia, 15,00 m², oferta nr 236/17808/OLW

3 910 zł

261 zł /m²

Rata 18 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Biuro z oferty IWG PLC

Katowice, Załęże, Chorzowska

Biuro 15,00 m², oferta nr , 236/17808/OLW, Katowice, Załęże, Załęże, Chorzowska
236/17808/OLW - zdjęcie nr 0
236/17808/OLW - zdjęcie nr 1
236/17808/OLW - zdjęcie nr 2
236/17808/OLW - zdjęcie nr 3
236/17808/OLW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja biura 15 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

261 zł

Powierzchnia:

15,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą