Logo

Biuro na sprzedaż, 87,50 m², oferta nr PAN265363

1 690 000 zł

19 314 zł /m²

Rata 7 907 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdynia, Śródmieście, Świętojańska

Biuro 87,50 m², oferta nr , PAN265363, Gdynia, Śródmieście, Śródmieście, Świętojańska
PAN265363 - zdjęcie nr 0
PAN265363 - zdjęcie nr 1
Lokalizacja biura 87.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

19 314 zł

Powierzchnia:

87,50 m²

Piętro:

1 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą