Logo

Biuro na sprzedaż, 1 281,00 m², oferta nr CPI-BS-1609

700 000 zł

546 zł /m²

Rata 3 275 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Biuro z oferty Capital Invest

Ciechanów

Biuro 1 281,00 m², oferta nr , CPI-BS-1609, Ciechanów
CPI-BS-1609 - zdjęcie nr 0
Galeria

Cena za m²:

546 zł

Powierzchnia:

1 281,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą