Logo

Biuro na sprzedaż, 6 493,00 m², oferta nr CPI-BS-1582

9 800 000 zł

1 509 zł /m²

Rata 45 852 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Biuro z oferty Capital Invest

Ciechanów

Biuro 6 493,00 m², oferta nr , CPI-BS-1582, Ciechanów
CPI-BS-1582 - zdjęcie nr 0
CPI-BS-1582 - zdjęcie nr 1
CPI-BS-1582 - zdjęcie nr 2
CPI-BS-1582 - zdjęcie nr 3
CPI-BS-1582 - zdjęcie nr 4
CPI-BS-1582 - zdjęcie nr 5
7
Galeria

Cena za m²:

1 509 zł

Powierzchnia:

6 493,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą