Logo

Biuro na sprzedaż, 813,00 m², oferta nr T09292

400 000 zł

492 zł /m²

Rata 1 872 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Biuro z oferty Orange

Chmielnik, ul. Wolności

Biuro 813,00 m², oferta nr , T09292, Chmielnik, ul. Wolności
T09292 - zdjęcie nr 0
T09292 - zdjęcie nr 3
Lokalizacja biura 813 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

492 zł

Powierzchnia:

813,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą