Logo

Nowy apartament, 55,20 m², 3 pokoje, parter, oferta nr 01

579 600 zł

10 500 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 712 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Szczecin, Północ, Warszewo, Rostocka 21

3 pokoje, apartament 55,20 m², parter, oferta nr 01, Słoneczne Warszewo, Szczecin, Północ, Warszewo, Rostocka 21
Słoneczne Warszewo - zdjęcie nr 0
Słoneczne Warszewo - zdjęcie nr 1
Słoneczne Warszewo - zdjęcie nr 2
Słoneczne Warszewo - zdjęcie nr 3
Słoneczne Warszewo - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu 55.2 m², 01
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

55,20 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Garaż:

garaż w budynku

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (115,80 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę