Logo

Nowy apartament, 66,48 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr D1.1.UT.6

940 360 zł

14 145 zł /m²

Rata 4 400 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Szczecin, Prawobrzeże, Dąbie, ul. Przestrzenna

3 pokoje, apartament 66,48 m², piętro 1, oferta nr D1.1.UT.6, Victoria Apartments II, Szczecin, Prawobrzeże, Dąbie, ul. Przestrzenna
Victoria Apartments II - zdjęcie nr 0
Victoria Apartments II - zdjęcie nr 1
Victoria Apartments II - zdjęcie nr 2
Victoria Apartments II - zdjęcie nr 3
Victoria Apartments II - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 66.48 m², D1.1.UT.6
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

66,48 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (14,56 m²), taras (52,77 m²)

Termin oddania:

Budynek D - gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę