+7
Nowy apartament, 45,24 m², 3 pokoje, parter, oferta nr L 14
637 884 zł
14 100 zł /m²
Rata 2 985 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Sunset Resort bud 302
Grzybowo, ul. Nadmorska 106
1 / 2

5

Mapa
Liczba pokoi:
3 pokoje
Powierzchnia:
45,24 m²
Piętro:
parter
Liczba poziomów:
1
Garaż:
parking naziemny, parking podziemny
Powierzchnie zewnętrzne:
balkon (13,40 m²)
Termin oddania:
gotowe do odbioru
Zapytaj o ofertę