Logo

Nowy apartament, 92,80 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 104

1 320 324 zł

14 228 zł/m²

Monitoring cen

Inwestycja Mandria Gardens

Cypr, Mandria

3 pokoje, apartament 92,80 m², piętro 1, oferta nr 104, Mandria Gardens, Mandria
Mandria Gardens - zdjęcie nr 0
Mandria Gardens - zdjęcie nr 3
Lokalizacja apartamentu 92.8 m², 104
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

92,80 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę