Nowy apartament, 30,67 m², 1 pokój, 2 piętro, oferta nr B15
448 917 zł
14 637 zł /m²
Rata 2 100 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Inwestycja Nowa Palmiarnia
Polanica-Zdrój, ul. Zdrojowa

Plan piętra

3

Mapa
Liczba pokoi:
1 pokój
Powierzchnia:
30,67 m²
Piętro:
2 piętro
Liczba poziomów:
1
Wys. apartamentu:
2,85 m
Strony świata:
wschód (E)
Garaż:
parking podziemny
Powierzchnie dodatkowe:
komórka lokatorska
Powierzchnie zewnętrzne:
taras (13,80 m²)
Termin oddania:
III kwartał 2026
Zapytaj o ofertę