Logo

Nowy apartament inwestycyjny, 26,72 m², 1 pokój, 4 piętro, oferta nr 1.B.4.10

547 760,00 zł

20 500,00 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 563 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Murapol Portovo

Gdańsk, Śródmieście, ul. Mostek

1 pokój, apartament inwestycyjny 26,72 m², piętro 4, oferta nr 1.B.4.10, Murapol Portovo, Gdańsk, Śródmieście, ul. Mostek
Murapol Portovo - zdjęcie nr 0
Murapol Portovo - zdjęcie nr 1
Murapol Portovo - zdjęcie nr 2
Murapol Portovo - zdjęcie nr 3
Murapol Portovo - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu inwestycyjnego 26.72 m², 1.B.4.10
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

26,72 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

wschód (E)

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon

Termin oddania:

Budynek 1 - gotowe do odbioru

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę