Logo

Nowy apartament inwestycyjny, 37,94 m², 2 pokoje, parter, oferta nr I.B.1.9

737 208 zł

19 431 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 449 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Śródmieście, ul. Wiesława 1

2 pokoje, apartament inwestycyjny 37,94 m², parter, oferta nr I.B.1.9, GEDANIA Riverside Living - apartamenty inwestycyjne, Gdańsk, Śródmieście, ul. Wiesława 1
GEDANIA Riverside Living - apartamenty inwestycyjne - zdjęcie nr 0
GEDANIA Riverside Living - apartamenty inwestycyjne - zdjęcie nr 1
GEDANIA Riverside Living - apartamenty inwestycyjne - zdjęcie nr 2
GEDANIA Riverside Living - apartamenty inwestycyjne - zdjęcie nr 3
GEDANIA Riverside Living - apartamenty inwestycyjne - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu inwestycyjnego 37.94 m², I.B.1.9
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

37,94 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (24,52 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę