Logo

Nowy apartament inwestycyjny, 42,05 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr A.3.1

780 000 zł(netto)

18 549 zł /m²(netto)

cena rynkowa
Rata 4 489 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Aniołki, ul. Mariana Smoluchowskiego

SALON Z ANEKSEM23,50 m²SYPIALNIA11,98 m²ŁAZIENKA4,58 m²PRZEDSIONEK1,99 m²LOGGIA7,57 m²
Wymiary apartamentu inwestycyjnego 42.05 m², A.3.1
Wirtualna makieta 3D apartamentu inwestycyjnego 42.05 m², A.3.1
A.3.1A.3.2A.3.3A.3.4A.3.5A.3.6A.3.7A.3.8A.3.9A.3.10A.3.11A.3.12A.3.13A.3.14A.3.15A.3.16A.3.17A.3.18A.3.19 13x11.5x25.59x16.7x288x12.5x285x20x285x20x28
Plan piętra
Apartamenty Remedium - zdjęcie nr 0
Apartamenty Remedium - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja apartamentu inwestycyjnego 42.05 m², A.3.1
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

42,05 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. a. inwestycyjnego:

2,67 m

Strony świata:

północny wschód (NE)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (7,57 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę