Logo

Nowy apartament, 37,69 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr 2/76/

659 000 zł

17 485 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 083 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Olsztyn, Dajtki, ul. Sielska 4

2 pokoje, apartament 37,69 m², piętro 2, oferta nr 2/76/, Omega Lake Apartments, Olsztyn, Dajtki, ul. Sielska 4
Omega Lake Apartments - zdjęcie nr 0
Omega Lake Apartments - zdjęcie nr 1
Omega Lake Apartments - zdjęcie nr 2
Omega Lake Apartments - zdjęcie nr 3
Omega Lake Apartments - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu 37.69 m², 2/76/
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

37,69 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. apartamentu:

3,20 m

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (10,28 m²)

Termin oddania:

B - II kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę