Logo

Apartament na sprzedaż, 50,26 m², 2 pokoje, 1 piętro

825 000 zł

16 415 zł /m²

Rata 3 860 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Apartament na sprzedaż 50.26 m², Rolna 25 AA, Ustronie Morskie

Ustronie Morskie, Rolna 25 AA

2 pokoje, apartament 50,26 m², piętro 1, oferta nr , 10429323, Ustronie Morskie, Rolna 25 AA
10429323 - zdjęcie nr 0
10429323 - zdjęcie nr 1
10429323 - zdjęcie nr 2
10429323 - zdjęcie nr 3
10429323 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja apartamentu 50.26 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

50,26 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2023

Data aktualizacji: 2026-05-19

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę