Nowy apartament, 105,90 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr 404
3 581 617 zł
33 821 zł/m²
Monitoring cen
Inwestycja Limassol Blue Marine
Cypr, Limassol

5

Mapa
Liczba pokoi:
2 pokoje
Powierzchnia:
105,90 m²
Piętro:
4 piętro
Termin oddania:
grudzień 2026
Zapytaj o ofertę