Logo

Nowy apartament, 35,94 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr M16

539 100 zł

15 000 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 522 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Wyspa Sobieszewska, ul. Kwiatowa

2 pokoje, apartament 35,94 m², piętro 1, oferta nr M16, Kwiatowa Apartamenty, Gdańsk, Wyspa Sobieszewska, ul. Kwiatowa
SALON Z ANEKSEM16,61 m²SYPIALNIA9,72 m²ŁAZIENKA3,25 m²KORYTARZ6,36 m²BALKON3,42 m²
Wymiary apartamentu 35.94 m², M16
Kwiatowa Apartamenty - zdjęcie nr 0
Kwiatowa Apartamenty - zdjęcie nr 1
Kwiatowa Apartamenty - zdjęcie nr 2
Kwiatowa Apartamenty - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja apartamentu 35.94 m², M16
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

35,94 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. apartamentu:

2,60 m

Strony świata:

północ (N), północny zachód (NW), zachód (W)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

garaż, parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,42 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę