Logo

Nowy apartament, 70,71 m², 4 pokoje, parter, oferta nr 42

695 786 zł

9 840 zł /m²

Rata 3 255 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Apartamenty Zdrój

Supraśl, ul. Stanisława Konarskiego

4 pokoje, apartament 70,71 m², parter, oferta nr 42, Apartamenty Zdrój, Supraśl, ul. Stanisława Konarskiego
Apartamenty Zdrój - zdjęcie nr 0
Apartamenty Zdrój - zdjęcie nr 1
Apartamenty Zdrój - zdjęcie nr 2
Apartamenty Zdrój - zdjęcie nr 3
Apartamenty Zdrój - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu 70.71 m², 42
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

70,71 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,85 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2025

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę