Logo

Nowy apartament, 111,40 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr 105

2 712 704 zł

24 351 zł/m²

Monitoring cen

Inwestycja City Landmark

Cypr, Pafos

4 pokoje, apartament 111,40 m², piętro 1, oferta nr 105, City Landmark, Pafos
City Landmark - zdjęcie nr 0
City Landmark - zdjęcie nr 1
City Landmark - zdjęcie nr 2
City Landmark - zdjęcie nr 3
City Landmark - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu 111.4 m², 105
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

111,40 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny

Termin oddania:

sierpień 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę