Logo

Nowy apartament, 82,56 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr 1.14B

1 060 000 zł

12 839 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 959 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle BO

Wrocław, Kowale, ul. Bociana

4 pokoje, apartament 82,56 m², piętro 1, oferta nr 1.14B, Osiedle BO, Wrocław, Kowale, ul. Bociana
1 / 2
Osiedle BO - zdjęcie nr 0
Osiedle BO - zdjęcie nr 1
Osiedle BO - zdjęcie nr 2
Osiedle BO - zdjęcie nr 3
Osiedle BO - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu 82.56 m², 1.14B
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

82,56 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

garaż

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (10,00 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę