Logo

Nowy apartament, 82,62 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr 1.12B

1 187 463 zł

14 373 zł /m²

Rata 5 556 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Osiedle BO

Wrocław, Kowale, ul. Bociana

4 pokoje, apartament 82,62 m², piętro 1, oferta nr 1.12B, Osiedle BO, Wrocław, Kowale, ul. Bociana
1 / 2
Osiedle BO - zdjęcie nr 0
Osiedle BO - zdjęcie nr 1
Osiedle BO - zdjęcie nr 2
Osiedle BO - zdjęcie nr 3
Osiedle BO - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu 82.62 m², 1.12B
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

82,62 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

garaż

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (10,00 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę