zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Nova-Investment

Nova-Investment agencja nieruchomości z Gliwic oferuje pośrednictwo w sprzedaży i wynajmie: działek, mieszkań, lokali użytkowych w województwie Śląskim.
telefon:
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • agencja nieruchomości
  • Gliwice

Opis firmy - Nova-Investment

Nasza firma działa na rynku nieruchomości od 2009 roku, przez ten czas z sukcesami współpracowaliśmy z wieloma klientami zarówno z osobami prywatnymi jak i instytucjami i firmami. Nasi wszyscy doradcy posiadają wieloletnie doświadczenie i wiedzę praktyczną w temacie gospodarki nieruchomościami oraz kredytów hipotecznych. Każdy klient jest traktowany indywidualnie, poza pracą zmierzająca do zawarcia transakcji kupna bądź sprzedaży mogą Państwo liczyć na fachowe doradztwo w tematyce nieruchomości, przeprowadzenie wyceny rynkowej, regulację stanu prawnego i dokumentacji, oraz kompleksową obsługę kredytową. Oferujemy Państwu również prezentacje nieruchomości w różnych formach od zdjęć umieszczanych na portalach internetowych, banerów umieszczanych na nieruchomości, prezentacji osobistej po „drzwi otwarte” i „wycieczki wirtualne”. Specjalizujemy się w: - poszukiwaniu na zlecenie nieruchomości inwestycyjnych, - wykonywaniu analiz rynku nieruchomości z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb inwestora, - pośrednictwie i kompleksowej obsłudze transakcji związanych z nieruchomościami, - kompleksowej obsłudze kredytowo-inwestycyjnej, Gwarantujemy skuteczność, fachowość, oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia. Nasi wszyscy doradcy posiadają wykształcenie wyższe w kierunku ekonomii-gospodarki nieruchomościami. Wraz z nami bez problemów i zmartwień przeprowadzą Państwo każda transakcję od samego początku, aż po akt notarialny i przekazanie nieruchomości. Zapraszamy do współpracy!!! nr licencji: 11647

Oferty nieruchomości w Gliwicach

ul. Kozielska, Wojska Polskiego, Gliwice
Murapol Osiedle Parkowe
zapytaj o cenę ›
1-4 pok.
24,85-58,17
Murapol Osiedle Parkowe - W sprzedaży mieszkania w Gliwicach. Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Kozielska. W ofercie dostępnych jest 127 lokali o powierzchniach od 24,85 do 58,17 m². Dla wygody mieszkańców przewidziano windę. W budynku powstanie 189 mieszkań. Inwestycję sprzedaje firma Murapol S.A., termin oddania przewidziany jest na II kwartał 2020. W okolicy inwestycji Murapol Osiedle Parkowe dostępne są przystanek autobusowy, apteka, park, market.
Aktualizacja: 2018-12-11
Deweloper Murapol S.A.
ul. Pszczyńska 57, Śródmieście, Gliwice
Osiedle Centrum
zapytaj o cenę ›
2-4 pok.
34,56-73,56
Osiedle Centrum - W sprzedaży mieszkania w Śródmieściu. Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Pszczyńska 57. Budynek będzie miał 4 piętra. W okolicy inwestycji Osiedle Centrum znajduje się szkoła podstawowa, przychodnia, klub fitness, apteka. W ofercie dostępnych jest 49 lokali o metrażach od 34,56 do 73,56 mkw. Na osiedlu powstanie 90 mieszkań. W sprzedaży są lokale z balkonami, ogródkami o powierzchniach dodatkowych 3,19 - 144,00 m². Osiedle buduje deweloper TROJAN sp. z o.o, termin oddania przewidziany jest na I kwartał 2019. Dla wygody mieszkańców przewidziano windę.
Aktualizacja: 2018-12-18
Deweloper TROJAN sp. z o.o
ul. Górna, Gliwice
Willa Miejska
zapytaj o cenę ›
2 pok.
55,49
Willa Miejska - Mieszkania na sprzedaż w Gliwicach. Inwestycja zlokalizowana jest przy ul. Górna. Oferujemy mieszkania z balkonami o powierzchni dodatkowej 2,86 mkw. Na osiedlu powstały 32 lokale. Budynek ma 3 piętra. Aktualnie dostępne jest 1 mieszkanie o powierzchni 55,49 m². Osiedle zrealizowała firma TROJAN sp. z o.o. Na kondygnacji podziemnej deweloper wybudował parking podziemny. W sąsiedztwie inwestycji Willa Miejska znajduje się szkoła podstawowa, gimnazjum, apteka, liceum.
Aktualizacja: 2018-12-18
Deweloper TROJAN sp. z o.o
Zobacz wszystkie
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybują już 13 692 osoby