zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Nova-Investment

Nova-Investment agencja nieruchomości z Gliwic oferuje pośrednictwo w sprzedaży i wynajmie: działek, mieszkań, lokali użytkowych w województwie Śląskim.
telefon:
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • agencja nieruchomości
  • Gliwice

Opis firmy - Nova-Investment

Nasza firma działa na rynku nieruchomości od 2009 roku, przez ten czas z sukcesami współpracowaliśmy z wieloma klientami zarówno z osobami prywatnymi jak i instytucjami i firmami. Nasi wszyscy doradcy posiadają wieloletnie doświadczenie i wiedzę praktyczną w temacie gospodarki nieruchomościami oraz kredytów hipotecznych. Każdy klient jest traktowany indywidualnie, poza pracą zmierzająca do zawarcia transakcji kupna bądź sprzedaży mogą Państwo liczyć na fachowe doradztwo w tematyce nieruchomości, przeprowadzenie wyceny rynkowej, regulację stanu prawnego i dokumentacji, oraz kompleksową obsługę kredytową. Oferujemy Państwu również prezentacje nieruchomości w różnych formach od zdjęć umieszczanych na portalach internetowych, banerów umieszczanych na nieruchomości, prezentacji osobistej po „drzwi otwarte” i „wycieczki wirtualne”. Specjalizujemy się w: - poszukiwaniu na zlecenie nieruchomości inwestycyjnych, - wykonywaniu analiz rynku nieruchomości z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb inwestora, - pośrednictwie i kompleksowej obsłudze transakcji związanych z nieruchomościami, - kompleksowej obsłudze kredytowo-inwestycyjnej, Gwarantujemy skuteczność, fachowość, oraz indywidualne podejście do każdego zlecenia. Nasi wszyscy doradcy posiadają wykształcenie wyższe w kierunku ekonomii-gospodarki nieruchomościami. Wraz z nami bez problemów i zmartwień przeprowadzą Państwo każda transakcję od samego początku, aż po akt notarialny i przekazanie nieruchomości. Zapraszamy do współpracy!!! nr licencji: 11647
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybuje już 11166 osób