zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Nokturn Deweloper

Nokturn Deweloper deweloper prowadzący działalność w Krakowie. Nasze deweloperskie doświadczenie gwarantuje sukces w sprawnej realizacji inwestycji w sposób profesjonalny. Zobacz nasze realizacje!
telefon:
pokaż numer telefonu

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania, lokale użytkowe
  • Kraków

Opis firmy - Nokturn Deweloper

Grupa Nokturn Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Jawna to firma deweloperska, której logo poprzez kolejne zakończone sukcesem projekty, wpisuje się coraz mocniej w mapę krakowskich inwestycji mieszkaniowych. Poszczególne inwestycje realizowane są poprzez spółki celowe, których jest Grupa jest właścicielem.

Pod szyldem Grupy Nokturn powstały do tej pory:
- budynek mieszkalny wielorodzinny położony w Krakowie przy ul Sułkowskiego 6, składający się z 56 mieszkań o łącznej powierzchni 3.043 mkw.
- budynek mieszkalno – usługowy położony w Krakowie przy ul. Wileńskiej 4 składający się z 4 lokali usługowych i 25 mieszkań o łącznej powierzchni   1.812 mkw.
- kameralny budynek mieszkalny położony przy ul. Chłopskiej 4, składający się z 6
  mieszkań o łącznej powierzchni 267 mkw.
- osiedle "Krakowskie Przedmieście 43", w obrębie którego powstało 29 budynków trzykondygnacyjnych o powierzchni ponad 8 000 mkw.

Grupa Nokturn koordynowała również budowę na 4,5-hektarowym półwyspie zespołu 70 całorocznych domów "Słoneczny Gródek" w Gródku nad Dunajcem wraz z zapleczem sportowo - rekreacyjnym (obecnie Lemon Resort SPA), oraz była inwestorem zastępczym przy remoncie oficyny kamienicy przy ul. Jana 18 w Krakowie.

Firma stawia sobie za cel nieustane podnoszenie jakości sprzedawanych mieszkań jak i obsługi Klienta. Chcemy, by sprzedawane przez nas lokale były przede wszystkim funkcjonalne i dostosowane do potrzeb i wymagań naszych Klientów, a proces zakupu przebiegał w miłej, partnerskiej atmosferze.

Nokturn Deweloper - powiązane wiadomości

Więcej wiadomości

Nasza oferta

101 ofert

Sortuj według: najnowsze
Filtruj Sortuj
Wybrane filtry:

Zrealizowane projekty mieszkaniowe

Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybują już 12 484 osoby