zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności . Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Agencja Nieruchomości Grodzkie

Agencja Nieruchomości ”Grodzkie” istnieje na rynku od 2004 roku. Jest profesjonalnym biurem nieruchomości reprezentowanym przez Jerzego Jędruch, numer licencji zawodowej 4375. Cenimy naszych klientów i szanujemy ich czas robiąc wszystko zgodnie z zasadami etyki zawodowej oraz stosując standardy zawodowe.
telefon:
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • agencja nieruchomości
  • działki, domy, mieszkania
  • Przemyśl

Nasi pośrednicy nieruchomości

Jerzy Jędruch - Agencja Nieruchomości Grodzkie

Jerzy Jędruch

pokaż numer

Opis firmy - Agencja Nieruchomości Grodzkie

Agencja Nieruchomości ”Grodzkie” istnieje na rynku od 01.05.2004 roku. Jest profesjonalnym biurem nieruchomości reprezentowanym przez Jerzego Jędruch, numer licencji zawodowej 4375 wydanej przez Ministerstwo Infrastruktury w Warszawie.

Posiadamy również obowiązkowe ubezpieczenie OC w PZU. Nasze biuro jest członkiem Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości jak również Rzeszowskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

Cenimy naszych klientów i szanujemy ich czas robiąc wszystko zgodnie z zasadami etyki zawodowej oraz stosując standardy zawodowe.

Zapraszamy do współpracy!

Nasza oferta

41 ofert

Sortuj według: najnowsze
Filtruj Sortuj
Wybrane filtry:
Promocje i Premiery Mieszkaniowe Zapisz się na newsletter i dowiedz się pierwszy
Subskrybują już 13 304 osoby