Nexx Deweloper

Gliwice, ul. Bogatki 3/1
pokaż numer telefonu
Oferty:
2 inwestycje
191 oferty

O nas

    Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Siemianowice Śląskie, Mysłowice

Tworzymy więcej niż tylko budynki – projektując inwestycje wierzymy, że pomagamy naszym klientom znaleźć wymarzone miejsce na ziemi – dom. Każdy projekt to miesiące przygotowań i ciężka praca doświadczonego zespołu, którego celem jest zaoferowanie idealnego miejsca do życia. Takiego, w którym sami chcieliby się znaleźć i który mogą z czystym sercem oddać w ręce przyszłych Mieszkańców. Najlepsze materiały, wysoka jakość i doskonałe wykonanie nie miałyby znaczenia, gdyby nie zaufanie, którym obdarzyły nas setki rodzin.

Dobra lokalizacja, dopasowanie do otoczenia i skupienie na różnorodnych potrzebach człowieka, to podstawowe wyznaczniki, które towarzyszą nam od pierwszego projektu – Osiedla Południowego w Goczałkowicach. Lata wytrwałości, realizowania trudnych celów i ciągłego doskonalenia zaowocowały nie tylko szerokim gronem klientów. Nagrody i wyróżnienia, które tak licznie otrzymują nasze inwestycje, mówią nam, że wyjście przed szereg wychodzi na dobre. Innowacyjne podejście do ekologii, jakości i udogodnień doceniają nie tylko Mieszkańcy, ale też kapituły konkursowe. Wyróżnia nas elastyczność i otwartość – z uwagą przysłuchujemy się Waszym potrzebom, wprowadzając zmiany, które mają realny wpływ na wygodę codziennego życia. Wiemy, że kupno nowego mieszkania to wielkie wyzwanie, dlatego oferujemy pełne wsparcie i pomoc, na każdym etapie tej drogi. Chcemy być waszym długoletnim partnerem, sprawdzonym deweloperem, z którym relacja nie kończy się w momencie otrzymania kluczy do nowego domu.

Zaufanie, którym obdarzają nas klienci sprawia, że nieustannie podnosimy poprzeczkę – oferując lepsze, wygodniejsze i bardziej ekologiczne mieszkania. Każda kolejna inwestycja to zbiór doświadczenia, planów i niezwykle wysokich oczekiwań zarówno naszych, jak i potencjalnych klientów.

Pokaz pełny opis

Aktualności

Zdjęcie wiadomości
Oferta specjalna w inwestycji Panorama Bańgów
Promocja
NOWOROCZNA OFERTA PROMOCYJNA NA ZAKUP WŁASNEGO „M”.

Wybrane mieszkania o zróżnicowanej powierzchni 57m² – 76m² w cenie 6900,00 zł/1m²*
(poprzednia cena 7800,00 zł/1m²).
*Ilość mieszkań w promocji jest ograniczona

Dowiedz się więcej
Zobacz wszystkie

Lista ofert

Filtruj

Znaleziono 2 ofert

Miasta:
Wszystkie Mysłowice Siemianowice Śląskie
Wybrane filtry:

Zrealizowane projekty

Zobacz pełną listę

Tu nas znajdziesz

Biuro sprzedaży Domino Park
Mysłowice, ul. Chopina 34a

pokaż numer

Biuro Sprzedaży Panorama Bańgów
Siemianowice Śląskie, ul. Ul. Domina 1B/8

pokaż numer

Biuro sprzedaży Park Moniuszki
Mysłowice, ul. Chopina 34a

pokaż numer

Zobacz wszystkie oddzialy
Zapytaj o ofertę