zamknij Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

NECON Deweloper Sp. z o.o.

NECON Deweloper Sp. z o.o. deweloperska firma działająca na rynku mieszkaniowym w Stanisławiu. Nasze deweloperskie doświadczenie jest gwarancją w realizacji projektów w profesjonalny sposób. Zobacz naszą aktualną ofertę!
pokaż numer telefonu
Znajdź nas na:

Tu nas znajdziesz:

Nasze biura

Zakres działalności:

  • deweloper
  • mieszkania
  • Gdańsk
Kontakt

Opis firmy - NECON Deweloper

Firma NECON Deweloper działa na pomorskim rynku od 2016 roku. Inicjatorami jej powstania są osoby od ponad 20 lat obecne w branży budowlanej pod szyldem NECON.

Necon Deweloper zaangażował do współpracy doświadczony zespół profesjonalistów, co gwarantuje prowadzenie działalności deweloperskiej na najwyższym poziomie. Zatrudnione osoby realizują przedsięwzięcia deweloperskie od ponad 15 lat. Czas ten zaowocował kompleksowym przeprowadzeniem inwestycji mieszkaniowych - od pracy nad koncepcją projektową, przez nadzór nad budową, do wydania klientom mieszkań (m.in. na znanym osiedlu Cztery Pory Roku).

Przedsięwzięcie jakim jest Osiedle Kasztanowe to świetna okazja do zaprezentowania potencjału nowej firmy, której fundamentem jest wieloletnie wszechstronne doświadczenie jej twórców i pracowników w realizowaniu projektów mieszkaniowych.

Nasza oferta

1 oferta

Filtruj
Wybrane filtry:

Zrealizowane projekty mieszkaniowe